Za zamkniętymi drzwiami

Czy książka, która jako jedna z wielu porusza tematykę miłości nie może być oryginalna?

Zdaje się zaprzeczać temu psychologiczny thriller
Za zamkniętymi drzwiami” autorstwa B.A Paris. Opowieść w stylu Hitchcocka przybliża nam życie na pozór idealnej pary – odnoszącego sukcesy przystojnego mężczyzny oraz powabnej i czarującej kobiety.

Każdy z nas posiada jednak swoje tajemnice oraz sekrety, których nikomu byśmy dobrowolnie nie wyjawili. Tyczy się to również głównych bohaterów – Jacka i Grace, którzy skrywają je przed wścibskimi oczami.

Czytelnik jednakże dopuszczony zostaje do ich świata, by przekonać się, że na miłości można budować nie tylko fantazyjne bajki, lecz również przyspieszające bicie serca powieści grozy, które trudno wyrzucić ze swej pamięci – bo właśnie bowiem w ten sposób zadziałała na mnie prezentowana treść.
Czytanie coraz to kolejnych stron zmusza nas natomiast do refleksji i zadania sobie pytania:

a czego nie wiem o swoich przyjaciołach, sąsiadach, kolegach z pracy?

San Francisco Book Review ocenił tę książkę w jej recenzji mianem najlepszego i najbardziej porywającego thrilleru, a ci ludzie znają się na dobrej lekturze.

Para pomimo swojej tajemniczości nie odgradza się od znajomych, z którymi spotyka się na realizowanych w domu przyjęciach. Grace natomiast ma pewność, że nie umówi się z nimi na odkładaną już po wielokroć kawę, do kina czy też na wycieczkę. Jest pewna, ponieważ nigdy nie opuszcza murów domu.

Dlaczego? Przeczytaj i sprawdź sam, co takiego dokładnie dzieje się za zamkniętymi drzwiami.

Comments are closed.